Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Poďakovanie starostu obceVytlačiť
 

Vážení občania Košarísk,
dovoľte mi na úvod poďakovať všetkým, ktorí sa 10. novembra zúčastnili komunálnych volieb. Ukázali tak, že nie sú ľahostajní k tomu,  akým spôsobom je spravovaná naša obec.

    Zvlášť ďakujem tým, ktorí mi prejavili dôveru a dali mi svoj hlas, vďaka čomu tu teraz pred vami stojím ako nový starosta obce. Je to pre mňa česť a veľmi si to vážim. Chcem vás ubezpečiť, že starostovanie neberiem ako naplnenie svojich osobných ambícií, ale ako službu vám občanom a obci Košariská. Funkciu preberám s pokorou a úctou k svojim predchodcom.

     Rád by som zdôraznil, že chcem byť a budem starostom pre všetkých občanov Košarísk, nie len pre tých ktorí ma volili. Preberám zodpovednosť za správu obce a tak ako som sľúbil budem svoj mandát vykonávať podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia.

     Dvere na obecnom úrade sú pre vás otvorené a budem dbať na to, aby vaše požiadavky nezostali nevypočuté. Ako som napísal vo svojom predvolebnom liste budem pracovať na tom , aby sa Košariská stali lepším miestom pre život. Chcem to dosiahnuť v úzkej spolupráci s poslancami, záujmovými združeniami a organizáciami v obci, s orgánmi štátnej správy,  VÚC i okolitými samosprávami.

    Môžeme mať rozdielne názory, ale verím, že v atmosfére vzájomnej úcty, rešpektu a ľudského porozumenia dokážeme spolu ďalej rozvíjať a zveľaďovať naše Košariská.

 

                                                                                                                    Štefan Antol


 
 
ÚvodÚvodná stránka