Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Detský karneval 16.2.2019Vytlačiť
 

V sále národného domu Štefánikovho sa v sobotu 16. februára 2019 uskutočnil tradičný Detský karneval. Karneval organizovala obec Košariská v spolupráci s Materskou školou Košariská. Akcia, ktorá má v Košariskách dlhú tradíciu prilákala opäť veľkú časť obyvateľov obce, ale karnevalu sa zúčastnili aj deti s rodičmi, starými rodičmi z Priepasného aj z Brezovej pod Bradlom. Už z názvu bolo zrejmé pre koho je karneval prioritne určený, no zahanbiť sa nedali ani rodičia. Pre všetkých aktívnych účastníkov organizátori pripravili rôzne zaujímavé súťaže, zábavné hry, bohaté občerstvenie (na ňom sa podieľali všetci účastníci). Tradičnou súčasťou karnevalu je diskotéka, ktorú využili popri svojich deťoch, či vnúčatách rodičia a starí rodičia. Na záver boli všetci účastníci v maskách ocenení vecnými cenami. 

V mene organizátorov vyjadrujeme poďakovanie všetkým zúčastneným, ktorí svojou prítomnosťou spríjemnili vynikajúcu atmosféru sobotňajšieho košarišského popoludnia.

       2019_karneval_8071 - kópia.jpg    2019_karneval_8107 - kópia.jpg

      2019_karneval_8165 - kópia.jpg     2019_karneval_8167 - kópia.jpg

      2019_karneval_8171 - kópia.jpg     2019_karneval_8176 - kópia.jpg

 

                                                                                             

 

 

 

                                                                                                                  Tex a foto Jozef Jurášek

 


 
 
ÚvodÚvodná stránka